Android İçin Fotoğraf ve Kolaj Editörü İndir

İnanılmaz kolaj yapmak için tasarlanmış olan en iyi fotoğraf editörü uygulaması Fotoğraf ve Kolaj Editörü ile, fotoğraflarınız çok daha kalite standartlarını zorlayacak nitelikte görünüyor.

Farklı pozları aynı karede buluşturan, fotoğraflarınızı birbirinden komik ve eğlenceli eklemelerle ister sevimli bir tavşana isterseniz de benekli bir köpeğe dönüştüren uygulama, içeriğinde bulunan filtre ve efektler sayesinde alışılmışın dışında bir görselliği çok kolay bir şekilde kullanıcılarına sunuyor.

Fotoğraf ve Kolaj Editörü İndir
Aynı fotoğrafı farklı açılardan bir ekranda görüntüleyin ya da farklı pozları farklı şekillerin içine resmedip daha şık arka plan veya fonlar elde edebileceğiniz platformda, renkler ve ışıklandırma seçenekleriyle istediğiniz dokunuşları anında yapın ve fotoğraf editörlüğündeki başarınızı kanıtlayın.

Harika çerçeveler ve inanılmaz kolaj makinesi ile, bir bütün oluşturmuş olan Fotoğraf ve Kolaj Editörü uygulaması, yaptığınız dokunuşlar ile farklı bir boyut kazanan fotoğraflarınızı sosyal ağ üzerinden paylaşmanıza olanak sağlayacak özelliklere sahip.

Çıkartma ve metin yazısı ekleyerek duygularınızı dile getirmenin konforunu sunan uygulamayla, fotoğraf düzenleme konusunda kendi stilinizi ortaya koyma fırsatı yakalayın.

Fotoğraflara eğlenceli emojiler ve keyifli eklemeler ile çıkartmalar kullanarak ortamı çok daha hoş bir hale dönüştüren ufak dokunuşlar yaparak, usta bir kolaj yapımcısı olamaya ne dersiniz?

Fotoğraf ve kolaj demişken profil resimlerinizi ve diğer fotoğraflarınızı Retrica ile çekmek isterseniz sitemiz üst menülerinden veya aşağıdaki butona tıklayarak Retrica fotoğrafçılık uygulamasını indirebilirsiniz. 

Android İçin Retrica İndir
iPhone ve iPad İçin Retrica indir

Birbiri ardına eklenmiş fotoğraflar adeta mini bir hikayeyi bir fotoğraf karesine ya da eğlenceli bir videoya sığdırıp, uzun ve karışıklığa neden olacak anlatımlar yerine, en kolayını en basit şekliyle cihaz ekranlarına taşıyıp, kalitenin en ekonomik tasarımını kullanıcıya sunuyor.

Android telefonlarınızda fotoğraflarınızı kolajlayabileceğiniz bir uygulama

Android telefonlarınızda fotoğraflarınızı kolajlayabileceğiniz bir uygulama

Sizde Fotoğraf ve Kolaj Editörü uygulamasından yararlanmak istiyorsanız uygulamayı cihazınıza aşağıdaki botundan indirin yeter. Gerisi bu harika fotoğraf editörüne kalmış.

Posted in Alternatif Uygulamalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*