Blackberry cihazlar için Retrica indirin

Retrica bizim fotoğraf geliştirmek için filtreleri uygulamak için en ünlü uygulama biridir. Bu cep telefonları milyonlarca kullanılan ve bir sürü insan da uyguladığınız filtrelerin hakkında konuşurken farklı forumlara katılmak ve nasıl neredeyse herhangi bir fotoğrafı artırabilirsiniz. Retrica yaygın bir 80ler selfiesi oluşturmak için kullanılmaya başlamıştır. Kamera filtrelerinin bazılarını kullanarak bakmak o ancak, elbette, biz sadece bunun için kullanmak sınırlı değildir: Biz istediğimiz fotoğraf çekmek ve toplam özgürlüğü ile bunun üzerine bazı filtreleri deneyebilirsiniz.

Bir var Retrica ücretsiz sürümü seçtiğiniz için arasında fazla 75 filtreleri ile, reklam bulacaksınız uygulama. Reklamları önlemek istiyorsanız satın alabilirsiniz Pro sürümü ücretsiz tamamen reklamlar ve o listenize daha fazla filtre ekler. Bazı geliştiriciler oluşturduk ekstra filtreler Retrica kullanılan ancak serbest ne pro sürümü ne bir parçası değildir olabilir. Bu dikkat etmelisiniz böylece filtreleri seçerek fotoğrafları rour uygulamak ne zaman bu ekstra filtreler, ekstra ücret gerekir olabilir veya olmayabilir.

Blackberry İçin Retrica indir

Blackberry Telefonlar İçin Retrica Benzeri Uygulama

Blackberry Telefonlar İçin Retrica Benzeri Uygulama

Venticake, Retrica yaratıcıları, Android Apple cihazlarda ama üzgünüm, hiçbir var için uygulama geliştirdi Blackberry için Retrica belirli bir sürümü. İyi haber sistemi sürümü ise büyük veya 10.2 ardından APK dosyalarını kullanarak Android uygulamaları içe olmasıdır. Sizin durum buysa: Retrica APK indir, Play Store gidin (Gördüğünüz burada daha fazla bilgi) ve cep telefonu yükleyin.

BlackBerry sisteminin eski bir sürümünü sahibi iseniz, diğer seçenekler için aramak gerekir. Size Retrica indirmek için yardımcı olacaktır Blackberry dünyanın en ünlü uygulama, biri PicMix. PicMix üzerinde size fotoğraflarınızı geliştirmek için yardımcı olacaktır filtreler ve çerçeveler çok sayıda bulacaksınız.

Posted in Retrica İndir

Blackberry cihazlar için Retrica indirin” için 4 yorum
 1. Muhtar Erdem dedi ki:

  güzel bir paylaşım teşekkürler admin

 2. sonunda retricama kavuştum dedi ki:

  blackberry kullandığım için bulamıyordum sayenizde uygulamamı buldum teşekkür ederim

 3. nurdan3558 dedi ki:

  blackberryler için yok sanıyordum böyle bi uygulama. teşekkür ederim çok işime yaradı

  • Elouise dedi ki:

   yok arkadaş yok blackberry nin kamerasıyna ne yüklersen üykle güzel çıkmıyor. en kısa zamanda bir android telefon almam laızm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*