Bütün Fotoğraflar İçin Tek Kamera Uygulaması

Retrica uygulamasının en çok tercih edilenler arasında olma sebebi, yüksek çözünürlüklü cep telefonlarıyla çekilen fotoğrafları sosyal medya hesapları aracılığıyla sevdiklerimizle paylaşıp iletişimin önemli bir parçası haline getirmemizdir. Filtreleme özelliği sayesinde çok kaliteli bir görüntü oluşturan Retrica ile, tüm pürüzler anında yok olur. Tıpkı profesyonel işinin ehli bir fotoğrafçının elinden çıkmışcasına canlı ve nitelikli çekimler yapmanıza olanak sunan uygulamayla, son dönemlerin popüler modası selfie çekimi yapmakta ayrı bir renk katıyor.

Mobil uygulamalar arasında en iyi fotoğrafçılık uygulaması dalında 65 ülke tarafından, liste başı olmayı başarmış Retrica ile kusursuz çekimin farkını yaşayın.

Dilerseniz uygulama ile çektiğiniz, dilerseniz de uygulamayı kullanmaya başlamadan evvel ki çektiğiniz fotoğraflarınızın, stüdyodan çıkmış gibi havasının olması sizi diğerlerinden bir tık ayrı tutar.

Retrica İndir Android

Retrica İndir Android

Sitemizden Retrica uygulamasını indirdiğinizde çark simgesi sembolüne dokunduğunuzda, tamamen kendi tarzınıza göre Ayarlar menüsünde değişiklikler yapabilirsiniz. Uygulamanın içeriğinde bulunan efektler özelliğini kullanarak, ışıklandırma ve etiketler ile destekleyerek ortaya mükemmel bir fotoğraf görünümü çıkararak, arkadaşlarınızı şaşırtmayı başarabilirsiniz.

Fotoğraflarınız arasında hangisini paylaşacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız, Retrica sayesinde bu sorununda altından kolayca kalkabilir ve aynı çerçevenin bütününü oluşturan 1’den fazla fotoğrafı aynı karede paylaşabilirsiniz. Fotoğrafçılık adına kullanıcılarına oldukça cömert davranan Retrica uygulamasıyla ilgili fikir sahibi olabilmek ve farkını anlamak için, eski fotoğraflarınızın üzerinde uygulamayı kullanrak değişiklikler yapıp, önceki ve sonraki hallerini inceleyin.

Filtreleme sayesinde sizi rahatsız eden ne var ise, yok olup gidecek ve geriye kalan kusursuzluğa siz bile inanmakta zorlanacaksınız. Uygulama içeriğine dahil olan zamanlayıcı özelliği ile, kimseye fotoğrafınızı çekmesi için ricada bulunduğunuz, selfie çekimi yaparken herkesi kadraja almakta zorlandığınız günleri Retrica sayesinde bir adım geride bırakmanın keyfine varın. Çekeceğiniz her güzel görüntü sizin hatıralarınızın kalitesini artırır. Geçmişinize Retrica ile dokunun ve kusurları ortadan kaldırmanın avantajını yakalayın.

Posted in Retrica Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*