Candy Camera – Selfie Selfies – Fotoğraf Düzenleme Editörü

Retrica benzeri ve aynı işi gören uygulamalar derlememize Candy Camera ile devam ediyoruz. Retrica uygulamasından sıkıldığınız zamanlarda bu uygulamayı da kullanabilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflara daha sonradan yapılan düzeltmelere son veren, gerçek zamanlı filtre özelliğine sahip uygulama Candy Camera ile, kusursuzluğunuzu anında yakalayıp ekranla görünen bu harika görüntüyle herkesi kendinize bir kez daha hayran bırakmanın keyfine varın.

Candy Camera – Selfie Selfies İndir

100 farklı çerçeve çeşidi ile çektiğiniz fotoğraflara, ayrı bir tarz kazandırıp sıradan görseli değiştirin.

Mükemmel efektlerle yüzünüze renk katan makyaj özelliği sayesinde, cildinizde oluşan lekeleri gideren ve çok daha canlı görünmenizi sağlayan uygulama, saatlerce süren ve kadınları bazı zamanlarda bezdiren bakım olayına da bu özelliğiyle pratik bir çözüm sunuyor.

Fotoğraflarınıza çözünürlük, parlaklık, kontrast ve dış odaklama yöntemlerini kullanarak alışılmışın dışında dokunuşlar yaparak, farklı bir hava katan fotoğrafçılık uygulaması ile, hayatınıza da bir renk gelsin.

Yakından çektiğiniz fotoğraflarda cildinizde görünmesini istemediğiniz bazı kusurlar, çok daha fazla belli olmamaktadır.

Bunun önüne geçmek ve sizin kendinizi daha da iyi hissetmenizi sağlayacak olan cilt filtreleme yöntemi ile, selfie çekimlerinize yeni bir tarz katmış olacaksınız.

Android cihazlarınıza Retrica indirmeyi unutmayın.

Adeta bir güzellik kamerası olan Candy Camera ile, çok daha rahat fotoğraf çekebilmenin avantajını yakalayın. 30’un üzerinde duygu belirten bu uygulama kısa sürede sizde bağımlılık yaratacak özelliklere sahip.

Candy Camera’yla kes, döndür, doğal inceltme efektini kullan ve en pürüzsüz halinizle cep telefonu ekranına, en çok yakışan görüntüyü elde etmenin heyecanını ve ayrıcalığını yaşayın.

Candy Camera uygulamasını da kullanabilir ve Selfie resimlerinizi çekebilirsiniz.

Candy Camera uygulamasını da kullanabilir ve Selfie resimlerinizi çekebilirsiniz.

En güzel ve en özel selfie çekimler sizin eseriniz olsun istiyorsanız, hemen zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret edip bu mükemmel uygulamayı akıllı cihazınıza yükleyip.

  • Efekt
  • Filtre
  • Parlaklık
  • Renk düzenleme
  • Kullanışlı arayüz
  • Çerçeve ekleme
  • Kolaj modu
  • Zaman sayacı
  • Ön ve arka kenara kullanımı
Posted in Alternatif Uygulamalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*