En Güzel Resim Çekme Uygulaması Retrica

Sosyal medyanın günlük hayatımıza girmesi ile fotoğraf çekmek ve paylaşmak yeni bir hobimiz oldu. Gittiğimiz yerler, yediğimiz yemekler, mekanlar, manzaralar ve çok daha fazlasını sosyal medyada paylaşıyoruz. Fotoğraf çekerken bazı seçeneklere ihtiyacımız olduğunda uygulamalardan yardım alabiliyoruz.

Bu uygulamaların en başında fotoğraf çekme ve kamera uygulamaları geliyor. Bazı uygulamalarda resim çekerken ya kötü filtreler yada resmi çektiktn sonra filtre ekleyebilme özelliklerini bulabiliyoruz. Ayrıca kolaj çalışmaları için de farklı bir uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz.

Tüm bu ihtiyaçlara tek başına çözüm olan uygulama retrica indir android ve ios cihazlarda kullanılabiliyor. Retrica filtreleri resmi çekmeden önce görünüyor ve fotoğrafın nasıl olduğuna daha en başından karar verebiliyorsunuz. Siyah beyaz, retro çekimler gibi birçok farklı filtre özelliği ile retrica en iyi kamera uygulaması.

retrica indir secenekleri

Retrica ile filtreler ve kolajlar

Ayrıca retrica ile resim kolajları oluşturmak da resmi çekmeden önce belirlediğiniz şablon üzerinden yapılabiliyor. Şablonu seçip resimlerinizi çekmeye başlayabilirsiniz. Resimler şablon içine uygulanıyor ve eşsiz kolajla çıkıyor. Bu resim ve kolajları sosyal medya hesaplarınızda kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Özellikle instagramda bu şekilde resimleriniz retrica ile çkemiş birçok insana rastlayabilirsiniz. Sizde şimdi android için retrica uygulamasını indirmek için ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.  Android cihazların hemen hemen tümünde buluynan ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşatmayan retrica vazgeçilmez kamera uygulamanız olacak.

Retrica hakkında daha detaylı bilgiler için yukarıdaki menüleri kullanabilir ve istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Site içinde uygulama ile ilgili birçok yardımcı metin ve indirme linkleri mevcuttur. İndirme linkleri sizi google play store içine yönlendirmektedir ve hiçbir aplikasyon sunucumuzda barındırılmamaktadır. Bu nedenle güvenle indirme işlerinizi yapabilirsiniz.

Posted in Retrica Blog

En Güzel Resim Çekme Uygulaması Retrica” için 1 yorum
  1. Yunus Abay dedi ki:

    Artık fotoğraf çekmenin adi değişti retrica oldu. Eski normal çekilmiş fotograflarinizin aksine çok daha kaliteli ve farklı pozlar sunan retrica biz gençlerin yeni gözdesi.sadece tek poz değil çok daha fazlasını aynı karede paylaşma şansı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*