Gizlilik Politikası

Retrica uygulamasının tüm yasal hakları ve sorumluluğu retrica.co web sitesinde bulunan Venticake Inc. şirketine aittir. Venticake Inc. şirketi bu uygulamanın dağıtım ve yayılmasını serbest bırakmıştır. Sitelerde dağıtmak ve kullanıma yardımcı olmak için tanıtımlar yapmak serbesttir. retricaindir.net sitesi uygulamayı dağıtıcı ve tanıtıcı niteliğindedir. Uygulama üzerinde hiçbir hakkı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Yasal hak ve kullanımdan soğan sorunlarda yine sorumlu tutulamaz.

Uygulama ile fotoğraflarınızı güzelleştirebilir, efektler ekleyebilir, kolajlar oluşturabilir ve süreli çekimler yapabilirsiniz. Uygulama ile ücretsiz gelen filtreleri istediğiniz gibi kullanmakta özgürsünüz.

retrica indir

Retrica indir sitesi uygulama hakkında tüm detayları, menülerin tanıtımını ve google play storeden indirme linklerini vermiştir. Uygulama sitemiz içinde barındırılmamaktadır. Zira play store ve iTunes dışında biryerden uygulamanın şindirilmesini de tasvip etmemekteyiz.

Yukarıda sayılan tüm şarklar ve kurallar uygulamanın tüm sürümleri ve tüm işletim sistemleri için geçerlidir. (Android ve ios işletim sistemleri)

tablet için retrica

tablet için retrica

Keyifle ve sorunsuz retrica kullanmanız dileğimizle.