Motorola Camera İndir – Android Fotoğrafçılık Uygulaması

Basit kullanım özelliğinin yanında bir o kadar da hızlı olan fotoğrafçılık uygulaması Motorola Camera ile, çektiğiniz görüntüler en kaliteli haliyle cep telefonu ekranınızı süsleyecek.

Motorola firmasının resmi kamera uygulaması ile, anı yakalamak veya video ile hareketli olarak kaydetmek çok pratik ve sıradanlıktan daha farklı bir platforma sahip. Retrica ile benzer yönleri ve farklılıkları da mevcut. Retrica indir olarak Motorola Camera uygulamasını sizler için inceledik.

Art arda fotoğraf çekebilmek için parmağınızı butona basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Ağır çekim yapmak, basit yolla video çekerken bile ekranın herhangi bir yerine dokunup fotoğraf çekmenizin mümkün olduğu uygulama, motorola severlerin sıkça tercih edecekleri bir tasarım.

Mobil uygulama dünyasında önemli isimler arasında yer alan motorola firması tarafından sunulan fotoğrafçılık uygulaması, kullanıcıların akıllı cihazlarının kamera kullanımına son verecek özellikleri barındıran harika bir kamera uygulaması.

Motorola Camera android uygulaması ekran görüntüleri.

Kadraja en net görüntüyü sığdırmanın en keyifli yolu olan Motorola Camera ile, hatıralarınıza hep daha yeni ve hep daha kalitelisini ekleyebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulamasıyla hiç bir anı kaçırmadan kayıt altına almanın keyfini sürün. Flaş ayarları ile ışık kontrolünü kullanıcılara bırakarak ortamın durumuna göre kullanıp, kullanılmayacağına karar verip düşlediğiniz görüntüyü ekrana taşıyabilecek.

Bu şahane uygulamayı bir kez bile kullansanız diğer cep telefonu kamerasını, kullanacağınızı hiç sanmıyoruz. Eğer sizin de motorola marka Android işletim sistemli cep telefonunuz varsa, bu uygulama tamda size göre bir platforma sahip. Motorola Camera’dan asla vazgeçemeyeceksiniz.

Motorola Camera İndir

Diğer fotoğrafçılık uygulamalarımıza göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı ve profesyonel ücretsiz uygulamalar aşağıda.
Retrica İndir
B612 İndir
Sweet Selfie İndir
RetroSelfie İndir
Candy Camera
Posted in Alternatif Uygulamalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*