Nokia (Windows Phone) için Retrica İndir

Retrica hep kişisel resimlerinizi hemde doğa ve manzara resimlerini çekebileceğiniz bir uygulamadır. Google Play Store’dan Android işletim sistemini kullanan, iTunes’den de ios işletim sistemini kullanan cihazlar için Retrica uygulamasını indirebilirsiniz. Ancak Retrica Windows Phone telefonlar için bir sürüm yayınlamamış durumda.

Ancak sizlere bu yazımızda Retrica alternatifi olan bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulamayı yine herkes kullanıyor ve retrica ile aynı sonuçları veriyor. Uygulamayı hemen indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

PicsArt – Photo Studio indir

PicsArt uygulaması da yine retrica gibi 80den fazla gerçek zamanlı filtre içermektedir. Resimlerinizi çekmeden önce filtreler ile nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Nokia telefonlar icin retrica benzeri uygulama

Nokia telefonlar icin retrica benzeri uygulama

Retrica ile benzer olan bazı

  • 80’den fazla filtre (25 Tanesi ücretsiz, daha fazlasını almak için 2€ ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Ekstra zamanlayıcı gibi özellikler ve kolajlar 20’den fazla tasarım
  • İlginç tasarımlar ve filigran ekleme özelliği

Başlangıçta belirtilen, uygulama iOS işletim sistemi kullanan cihazlada kullanılabilir. Eğer bir android cihazınız varsa android için retrica indir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Uygulama ile çektiğiniz resim ve fotoğraflarınızı anında sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Facebook ve twitter bu sosyal medya araçlarının başında gelmektedir.

Retrica uygulamasını android ve ios cihazlarda kullanabilri ve tadını çıkarabilirsiniz. Retrica uygualması ile eşsiz selfie resimler ve doğa manzaraları hatta mekan resimleri çekebilrisiniz.

Retrica malesef blackberry cihazları içinde uygun değildir. Eğer cihazınız blackberry ise blackberry için retrica benzeri uygulamayı indirebilirsiniz. Bunun için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Posted in Retrica İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*