Özgüven Sorununuzu Retrica ile Yenebilirsiniz

250 milyonu aşkın indirme sayısı ve 65 ülke de fotoğrafçılık dalındaki kategoride liste olmayı başarmış, özel filtrelerle dolu bir uygulama Retrica ile, tanışmadıysanız bu sizin için ciddi bir kayıptır. Retrica ile tanışıp, fotoğraf çektiğinizde eski fotoğraflarla arasındaki farkı görünce bu kaybın nedenini çok iyi anlayacaksınız.

Sizin için çok değerli anları çok farklı şekiller de çekebilir ve bu resimlerinizi stamp ile süsleyip, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Popüler fotoğraf uygulaması Retrica indir ile, fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyin.

Filtreleme özelliği ile çekilen fotoğraflar gerçekten de kusursuz bir görünüme sahip. Bu harika uygulamadan faydalanmak için, ücretsiz olarak, Retrica’yı Android uyumlu akıllı cihazınıza indirin ve başlayın resimlerinizi Retrica farkıyla çekmeye.

İster efekt ekleyin ve çektiğiniz fotoğrafları tek bir tuş ile, sosyal medya hesabınızda paylaşın. Dilerseniz otomatik bulanıklaştırma özelliğinden faydalanıp, sadece bir noktaya odaklanıp etrafı bulanık yapabilirsiniz. Üst üste 9 kareye kadar çekip yapmak için, ayarlardan fotoğraf çekim modunu seçebilirsiniz. Özellikle hareket halindeki resmetmek istedikleriniz için ideal bir uygulama olan, Retrica programı akıllı cihazlarınızı çok daha vazgeçilmez yapacak!

retrica ile ozguven

Özgüven sorunu yaşıyorsanız Retrica ile tanışın. En güzel selfie resimlerini bu uygulama ile çekip profil resmi yapabilirsiniz.

Kamera ve fotoğraf makinasının tüm havasını bir anda söndürecek yeniliklerle, cep telefonları artık gerçekten de yaşamın önemli bir parçası oldu. 80′ in üzerindeki efektlerden birini seçip, ona göre resminizi çekebilir ve bu resimlere dilediğiniz bir çerçeve ekleyebilirsiniz. Sağ alt köşede bulunan Retrica logosunu da kendi beğeninize göre seçebilirsiniz.

Resminiz kusursuz, belki canlı, belki bulanık belki de siyah-beyaz, bu tamamen size bağlı. Herkesin kendine ait sosyal medya hesabında fotoğraf paylaştığı bu zamanlarda, bu popüler beğeniye en güzel şekilde yardımcı olacak harika bir uygulama Retrica ile, fotoğraflarınız çok daha net ve kaliteli.

Sizde kendinizi hiç bir fotoğrafınızda bu kadar kusursuz görmediniz, size bu özgüveni yaşatan Retrica uygulamasını çevrenizdekilere gönül rahatlığı ile tavsiye edin. 

Malum iyi görünmek herkesin hakkı!

Posted in Retrica İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*