Retrica Android ve iOS Telefonlarda Kullanılabilir

Anı paylaşmanın en kusursuz yolu Retrica uygulaması ile fotoğraflarınız çok daha renkli ya da nostaljik bir tasarımla, çok daha sıradışı ve romantik olabilir. Kendinden filtreli fotoğraflar kendinizi iyi hissetmeniz için, olan nedenlerden bir tanesi olabilir.

Herkes fotoğrafta en iyi haliyle görünüp, anılarda kusursuz kalmayı ister. Yapılan bir ya da iki işlem sonrasında belki ufak bir sivilce veya iz ortadan kalkabilir fakat, bazen onu yapacak vakit ya da uygun durum olmaz ise, işte tam da bu durumlar için, adeta kurtarıcı görev niteliğine sahip olan Retrica’yla, her an kusursuz görünebilirsiniz. Retrica uygulamasını android ve ios telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflara ekstra filtre uygulayabilir, tonlamasına farklılık katabilir ve çok daha renklendirerek canlılık kazandırabilirsiniz.

Android ve iOS Telefonlarınızda Retrica Uygulamasını Kullanmak İçin Sitemizden İndirebilirsiniz.

Android ve iOS Telefonlarınızda Retrica Uygulamasını Kullanmak İçin Sitemizden İndirebilirsiniz.

Özellikle bayanlar için iyi görünmek ve iyi bir görüntü vermek her alanda olduğu gibi fotoğraf konusunda da oldukça hassas bir durumdur. Retrica ile Stüdyo ortamı olmadan, çok doğal bir ortamda istenilen pozu yakalayarak yıllar sonra bile, o anı tıpkı zihninizdeki gibi parlak ve canlı anmanıza yardımcı olacak harika bir fotoğrafçılık uygulamasıdır.

Harika fotoğraf ve video çekimi yapmak için, fotoğrafçı veya stüdyolarla anlaşma yapmadan, tamamen sizin hayal ürününüz olan görüntüleri yakalayıp, paylaşmak Retrica uygulaması ile, çok daha keyifli. 65 ülke tarafından fotoğrafçılık uygulaması kategorisinde liste başı olmuş bir uygulama ile, düzenlenmiş görüntülerin  kusursuzluğunu tartışmaya hiç gerek yok. 100’den fazla gerçek zamanlı filtreleri kullanarak ekranda görünen görüntüyü yakalamak, Retrica’yla çok kolay ve çok eğlenceli. Sizde Retrica’yı kullanın ve mükemmel görüntüyü garantileyip, işinizi şansa bırakmayın.

Android Telefonlar İçin Retrica Tanıtım Videosu

 

Posted in Retrica Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*