Retrica Filtreleri İle En Güzel Resimlerinize Merhaba Demeye Hazır Mısınız?

Video tadında çekim yaparmışcasına hareketli kolajlar ve simgelerle fark yaratan fotoğrafçılık uygulaması Retrica indir ile, sıradışı, enteresan ve birbirinden ilginç efektlerle tarzınızı görüntünüzle yansıtmanın en keyifli yolunu bulun ve herkesi zevkinize hayran bırakın.

80’in üzerinde olan efekt uygulamasıyla da bu konuda zorlanacak gibi durmuyorsunuz.

Özçekim yapmanın en eğlenceli ve en nitelikli yolu Retrica uygulamasıyla, akıllı cihazlarınızın “GALERİ” bölümündeki Retrica dosyası adeta, bir katalog çekimi arşivi gibi olacak, bir bakan emin olun bir daha bakmak isteyecek fotoğraflarınıza.

Işıklandırmadaki profesyonellik, filtreleme kalitesiyle elde edilen görsellik uyumu ve aynı anda birden fazla pozlarla çok daha marjinal bir dokuya dönüşen, keyifli bir çekim zamanı.

Kararsız kaldığınız pozlar arasında seçim yapmak yerine16 poza kadar size imkan sunan Retrica indir ile, yanına başka hangi pozu koymalıyım seçimini yapmanızı sağlayan, art arda yapacağınız çekimlerle de anı yakalamanızı kolaylaştıran bir platform. İster dikdörtgen isterseniz de kare olarak olan iki seçenekten, hangisini seçeceğinize siz karar verin. Yan yana ya da alt alta formatlardaki fotoğraflarınızla ekranlara renkli ve eğlenceli görüntüler sergileyin.

retrica filtrelerine merhaba demeye hazır mısınız

Retrica Filtreleri İle En Güzel Resimlerinize Merhaba Demeye Hazır Mısınız?

Zamanlayıcı uygulamasıyla fotoğraflarınızın çekimi için, size gerekli olan saniyeyi ayarlamanızı sağlıyor ve otomatik olarak sizin düğmeye dokunmanıza ihtiyaç duymadığı için, selfie çubuğunun pabucunu dama atan bir özellik.

Deklanşör düğmesine basılma zorunluluğunu devre dışı bırakan, çok kullanışlı bir avantaj sağlayan zamanlayıcı ile, siz sadece vereceğiniz poza konsantre olun.

Brezilya, İtalya ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerinde içinde olduğu 65 ülkede, en iyi fotoğrafçılık uygulaması seçilmiş olmanın farkıyla benzer uygulamalara kalitesini kanıtlamış olan Retrica indir, sayısız canlı filtre özelliği ile kusursuz fotoğrafların yeni adresi.

20’den fazla yerleşim düzenine sahip, ön izleme olanağı sunan popüler uygulamasıyla, profesyonel fotoğrafçıların bile sizi kıskanacağı altyapıya yakışan tasarımla çekimler başlasın.

Retrica Uygulaması Özellikleri

  • Filtreleme
  • Canlı Filtreleme
  • Kolaj
  • Pozlandırma
  • Zamanlayıcı
  • Yerleşim Düzeni
  • Stamp
  • Sosyal Hesaplarda Paylaşma
  • Selfie
  • Çerçeve

Retrica uygulaması ile, fotoğraf çekmek çok daha keyifli olacak. Kusursuz yüz hatlarını gördükçe çekimi sonlandırmakta zorlanacaksınız.

Sitemizden Retrica kamera uygulaması hakkında merak ettiklerinizi veya aklınıza takılanları inceleyin ve inanın Retrica kullanıcısı olmamanız için, bir bahane bulamayacaksınız.

Retrica’yı android ve ios cihazlarınıza indirebilir ve sorunsuz, ücretsiz kullanabilirsiniz. Uygulamayı android cihazınıza indirmek için http://www.retricaindir.net/android-icin-retrica-indir/ bu linke. iOS cihazınıza indirmek için http://www.retricaindir.net/iphone-icin-retrica-indir/ bu linke tıklamanız yeterli.

Kullandığınız cihaz daha farklı bir işletim sistemi ile çalışıyorsa benzer uygulamalar içinden seçim yapabilirsiniz.

Posted in Retrica Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*