Retrica İndir – Akıllı Telefonlar İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Akıllı telefonlar ve kameraları geliştikçe, telefondan fotoğraf çekme de gitgide popüler oluyor. Retrica indir uygulaması, akıllı telefonlarınızın kamerasını kullanarak mükemmel resimler ve fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. Telefonun normal kamerası ile çekimler yaptığınızda çok da güzel sonuçlar elde edemiyorsanız, fotojenik değilseniz yani Retrica kullanmanızı tavsiye ederim.

Fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızda rahatlıkla paylaşmak, arkadaşlarınıza daha çekivi görünmek için bu uygulamaya ihtiyacınız var. Retrica’nın özelliği nedir diye sorarsanız, Retrica fotoğrafları daha çekmeden filtrelemenize olanak sağlıyor. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut. Ücretsiz versiyonda bazı filtreleri kullanmanız engellenmiş. Ancak ücretsiz versiyon ile de son derece kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Yok ben parasını verip satın almak istiyorum derseniz çok cüzi miktarlarda ücret ödeyerek Retrica Pro versiyona sahip olabilirsiniz.

Sürekli Güncellenen Retrica Yeni Özellikleri

En çok güncellenen fotoğrafçılık uygulaması olan Retrica’da yepyeni özellikler sizleri bekliyor. Ayarlar menüsünde resim kalitesini iyileştirme ayarını açabilir ve kaliteyi yükseltebilirsiniz. Ayna modu ve konum ekleme özellikleri de yeni eklenen özellikler arasında yer alıyor. Facebook hesabınız ya da mail hesabınız ile yeni kullanıcı oluşturarak sosyal medya paylaşımlarını Retrica ile daha kolay yapabilirsiniz.

Retrica Uygulaması Yeni Özellikleri Nelerdir?

Retrica Uygulaması Yeni Özellikleri Nelerdir?

Retrica üyeliği için ekranı parmağınızla sola kaydırın. Sola kaydırdığınızda kayıt olma, giriş yapma yada Facebook hesabınızla giriş yapma seçenekleri geliyor. Bu yöntemlerden birini kullanarak yeni hesap oluşturup girdiğinizde Retrica üyeliğiniz içinde yeni arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Bu arkadaşlarınızla resimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yenilenen özellikler arasında fotoğraf damgaları da var. Yeni yeni logolar ve watermarklar ile sistem biraz daha geliştirildi. Resminizi çektikten sonra watermark isterseniz seçip istediğinizi koyabiliyorsunuz. Sitemizden Android için ve iOS için Retrica sürümlerini indirebilirsiniz. Yok ben Retrica’dan sıkıldım onu kullanmak istemiyorum ama ona benzeyen de farklı bir uygulama arıyorum diyorsanız en iyi 5 fotoğrafçılık uygulaması yazımızdan beğendiğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Retrica İndirme Bağlantıları

Retrica uygulamasını aşağıdaki butonları kullanarak istediğiniz cihazınıza indirebilirsiniz. Retrica Android ve iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda kullanılmaktadır. Daha farklı cihazlara sahipseniz sizin cihazınıza uygun olan butona tıklayabilir ve fotoğrafçılık uygulamanızı indirebilirsiniz.

Android İçin Retrica İndir

iPhone İçin Retrica İndir

Blackberry İçin Retrica İndir

Windows Phone İçin Retrica İndir

Posted in Retrica İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*