Retrica İndir En İyi Resimleri Sen Çek

Retrica çıkış yaptığı ilk tarihlerde sadece iOS işletim sistemine ait cihazlarda hizmet vermekteydi. Kullanıcılar tarafından yaklaşık olarak 2.5 milyon adet indirilme sayısına ulaştığında Android platformlarda da hizmet vereceğini duyurmasıyla beraber Google Play Store ve AppStore üzerinde ki toplam indirilme sayısı 10 milyonu aşmış durumdadır.

Retrica ile telefonunuzun kamerasını kullanarak yaptığınız çekimlere filtreler ekleyebilir ve bu resimleri birbirinden farklı tasarımlar ile kolajlayabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda çoklu fotoğraf çekimi kullanıcıların yeni ilgi odağı olmuştur. Çoklu fotoğraf çekiminde kullanıcılar çekime başlamadan önce bir geri sayım başlar. Bu geri sayımın ardından Retrica seri bir şekilde fotoğraflar çekmeye başlar. Kullanıcılar her çekilen fotoğrafta farklı pozlar vererek ortaya renkli bir kolaj oluştururlar.

Retrica’nın içerisinde birbirinden fazla dijital filtre bulunmaktadır. Her filtrenin kendi altında da oluşturduğu dijital filtreler vardır. Kullanıcılar bu dijital filtrelerden istediklerini seçebilir ve filtre yoğunluğu kontrast ayarı gibi bir çok ayara müdahale edebilmektedirler.

Retrica’da hazırladığınız fotoğraflarınızı doğrudan Instagram, Facebook ve Twitter üzerinde tek tuşla paylaşabilirsiniz. Retrica uygulamasını indirmek için üstteki menülerden cihazınıza uygun olan yazıyı açıp indirebilirsiniz. Android ve iOS dışında bir cihaza sahipseniz yine Retrica benzeri uygulamaları menülerden bulabilirsiniz.

Retrica Örnek Ekran Görüntüleri

Posted in Retrica İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*