Retrica Resimleri Nasıl Güzelleştiriyor?

Retrica hakkında bir sürü yazı yazdık, faydalarından kullanım kolaylığından, ücretsiz olmasından vs. Retrica ile çekilen resimlerin kalitesi, güzelliği de ortada. Fakat retrica resimleri nasıl güzelleştiriyor?

Retrica uygulamasını yüklediğinizde birçok ücretsiz filtre uygulamanın beraberinde geliyor. Bu filtreler kamerayı açtığınızda fotoğraf alanınızdaki pürüzleri dijital olarak kaldırır. Filtrelerin çeşitli renkleri bulunmaktadır bu renkler fotoğrafı daha açık daha koyu yada farklı renklerde görmenizi sağlar. Bu şekilde Retrica ile çektiğiniz resimler tam istediğiniz gibi olur.

Retrica indir in reklamları sizi rahatsız eder ve uygulamanın diğer filtrelerini de kullanmak isterseniz, uygulama çok makul ücretlere pro versiyonu satılıyor. Pro sürümüne geçerek uygulamayı tam sürüm kullanıp diğer filtre seçeneklerini de deneyebilirsiniz.

retrica indir fligranlar

retrica indir fligranlar

Android için Retrica indirmek ve kullanmaya başlamak için buradaki yazımızı okuyabilir ve indirebilirsiniz. iOS işletim sistemini kullanan cihazlarda Retrica için buraya tıklayabilirsiniz.

Retrica sadece iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. Sizin cihazınız windowsphone yada blackberry ise sitemizde diğer cihazlar için Retrica benzeri uygulamalar başlığını okuyabilir ve kendinize uygun uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Posted in Retrica Blog

Retrica Resimleri Nasıl Güzelleştiriyor?” için 2 yorum
  1. Aytül Altuğrul dedi ki:

    Resmin en güzel hali Retrica siyah beyaz fotoğraflarla nostalji yaratan renkli fotoğraflara daha da bir canlılık verip mükemmel gorsellik yaratan Retrica ile fotoğraf cekinmek çok daha Keyifli ve eğlenceli daha bir özgüven oluyor nasılsa güzel çıkacağını biliyorsun sorun yok yani

  2. Ümmühan yaderli dedi ki:

    Deklanşör konusunda çığır gibi bir uygulama, retrica. Çektiğim fotoğraflarda bu uygulama sayesinde çok daha güzel gözüküyoruz.Filtre özelliği ile pürüzleri ortadan kaldırması, tonlama seçimi ve çerçeve şeklinde sunumu ile fotoğraf konusunda abartılar yaptığımız arkadaşlarla bizim favorimiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*