Retrica Uygulaması Sorun ve Problem Çözme

Retrica uygulaması ile ilgili herhangi yaşadığınız bir sorun karşısında bize buradaki yazının altındaki yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Retrica Sorun Çözme

Retrica indirirken, yüklerken ve fotoğraf çekimlerinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu gibi ve daha farklı konularda da bize yazmaktan çekinmeyin. Aşağıdaki yorum bölümü ile sorunuzu aktarabilirsiniz.

Posted in Retrica İndir

Retrica Uygulaması Sorun ve Problem Çözme” için 12 yorum
 1. Ebru dedi ki:

  Retrica uygulamasını indirdim ama uygulamayı açmıyor simsiyah ekran geliyor açılmıyor ne yapmalıyım

  • retricaadmin dedi ki:

   Uygulamayı kaldırın. Kaldırdıktan sonra telefonunuzdaki verileri temizleyin ve yeniden yüklemeyi deneyin. Muhtemelen açılacaktır.

 2. baran dedi ki:

  Iyilestirme açıkken sürekli retrika kapanıyor her resim çektiğinde ve resimler çizgi halinde şekiller oluyor iyileştirmeyi kapatınca da çok kotu resimler cikiyor lütfen yardım.

 3. Berk dedi ki:

  Retrica Pro uygulamasını açtığımda fotoğrafları yedekle yada taşı gibi birşey yazıyordu tamam dedim ve 500 e yakın fotoğraf silindi ne yapabilirim

  • retricaadmin dedi ki:

   Fotoğraflar muhtemelen silinmemiş, taşınmıştır. nereye taşıdığınızı bulmaya çalışın. Kesin silinmiş ise silinen dosyaları geri getiren uygulamalar ile fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz.

 4. hüseyin duman dedi ki:

  bilgisayarda retrica kullanabiliyormuyuz bir bilen yardım edebilir mi acaba

  • retricaadmin dedi ki:

   malesef bilgisayarlarda retrica kullanılamıyor. Yanlızca android ve ios işletim sistemleri için üretilmiştir. Ancak diğer marka ve model telefonlarınız için retrica benzeri uygulamaları indirebilirsiniz. Yukarıdaki menülerden kendinize uygun yazıyı okuyabilirsiniz.

 5. sudenaz dedi ki:

  yardımlık bişey yok ki 😀 çok basit bir uygulama

 6. Murat Toz dedi ki:

  resimi bende ters çekiyor nedeni ne acaba?

 7. Yeliz Karaman dedi ki:

  Valla o kadar güzel anlatmışsınız i yardım isteyecek bişey kalmayınca bende buraya teşekkür edeyim dedim.

 8. esraizmir dedi ki:

  yazılarınızı okuyarak kolaylıkla indirip retricayı kurdum. şu anda tüm kamera işlerini retrica ile hallediyorum ve mutluyum. Selfie resimlerde gerçekten çok güzel sonuçlar veriyor. Herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*