Retricaya Benzeyen Diğer iOS Uygulamalar

Retrica fotoğraf çekme ve efektler ekleme konusunda tartışmasız rakipsiz bir uygulama olmasına karşın siz bu uygulamadan sıkılmış olabilirsiniz. Eğer günün birinde Retrica’dan sıkılıp onun alternatifi bir uygulama kullanmak isterseniz aşağıda sizlere vermiş olduğumuz uygulamaları kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki uygulamalar da resim düzenleme, fotoğraflara efekt verme gibi görevleri yerine getirmektedir. Aşağı yukarı özellikleri Retrica ile aynıdır. Momentcam daha çok resimleri karikatürize etmek için kullanılır. Oldukça eğlenceli sonuçlar elde edilmektedir. Lafı fazla uzatmadan uygulamaların linklerini verelim.

CamWow Retro indir

Geliştirici: Jing Chan – Boyut: 9.1 MB – Lisans: Ücretsiz

Bu uygulamayı ios işletim tabanlı iphone ve iPad lerinizde kullanabilirsiniz. Fotoğraflarınıza eski bir görünüm kazandırabilirsiniz ve retro filtreler ile çok güzel resimler çekebilirsiniz. CamWow Retro da retrica gibi çok popüler bir uygulamadır. Mutlaka deneyip incelemelisiniz.

CamWow Retro indir

Camwow Retro ile Çekilmis Örnek Resim

Camwow Retro ile Çekilmis Örnek Resim

MomentCam indir

Geliştirici: Hightalk Software Corp. – Boyut: 26.1 MB – Lisans: Ücretsiz Dil: İngilizce

ios işletim sistemini kullanan iPad ve iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama ile resimlerinizi karikatürize edebilirsiniz. Farklı bir uygulama olan MomentCam ile eğlenceli resimler çekebilirsiniz. MomentCam uygulamasını hemen indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

MomentCam indir

Moment Cam Örnek Resim

Moment Cam Örnek Resim

Posted in Retrica Blog

Retricaya Benzeyen Diğer iOS Uygulamalar” için 4 yorum
  1. Paylaşimlar için ben teşekkür ederim.Çok Güzel paylasim olmus

  2. Mehmet Cem Kıran dedi ki:

    Fotoğraf çekmek söz konusu ise retrica ve momentcam tam size göre. Hem eğlenceli hem kaliteli hemde karikatür ile birleşmiş muzip resimler. İster kendi fotoğrafınızı isterseniz arkadaşlarımız fotoğraflarını çekip bu uygulamalar sayesinde çok daha komik zamanlar geçirebilir ve çok daha farklı şeyler yapabilirsiniz.Ben encok yegenim Ali’nin fotoğrafları için kullanıyorum momentcam programını hergun çok daha farlı pozlarını çekip karikatürist edasıyla resimde oynamalar yapıp Ali’ ye gösteriyorum. Onunda çok hoşuna gidiyor bu durum.

  3. Burak Demirhan dedi ki:

    Retrica ile efekt ekleyip tonlama imkaniniz var. Ben bu uygulamayı çok seviyorum tarz olarak retrica’ ya benzeyen bir program daha keşfettim. MomentCam adete karikatür sanatının resme yansıma hali.İstediğim resmi karikatür sanatıyla birleştirip daha eğlenceli bir hal almasını sağlayıp arkadaşlarıma gönderip kendi aramızda egleniyoruz

  4. onur kurumlu dedi ki:

    sonunda beee

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*