Sweet Selfie – Candy New Name Android Fotoğrafçılık Uygulaması

Anı yakalayıp en güzel anılarınıza eklemenin belli başlı kuralları ve yöntemleri vardır. Kamerayı iyi kullanıp, en güzel özçekim yapmanıza yardımcı olacak Sweet Selfie ile, fotoğrafçılık uygulaması alanında en benzersiz filtre etkisiyle, kusursuz görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Sweet Selfie – Candy New Name İndir

İyi bir kare yakalayabilmenin en doğru yolu kadraja giren görüntüyü arka fonundan ışığına kadar, en derin ayrıntısına varana dek iyice hesaplayıp, en canlı, en net ve en göz kamaştırıcı olanını bir çerçevede buluşturabilmektir.

Yaşam tarzınızdan hobilerinize ve ruh halinize kadar bir fotoğrafta her şeyi görmek mümkündür çoğu zaman.

Teknolojinin sunduğu en güzel teknolojik kazanımlardan biridir anı ölümsüzleştirebilmek. Yıllar sonra bile o heyecanı duymanıza, unuttuklarınızı hatırlamanıza yardımcı olur.

Şimdi bunu makinelerine ihtiyaç duymadan, akıllı cihazlarınızla çekip internet aracılığıyla sevdiklerinizle paylaşmanın için tasarlanmış fotoğrafçılık uygulaması Sweet Selfie ile, çok daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

100’ün üzerinde gerçek zamanlı filtre ile, en pürüzsüz ve en harika selfie çekimleri yapmak herkesin hakkı.

Sweet Selfie - Candy New Name Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

Sweet Selfie – Candy New Name Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

Bu şahane uygulama sayesinde, emoji özelliklerini kullanıp, fotoğraflarınızı eğlenceli bir hale dönüştürüp ızgara filtrelerle görüntü kalitesini en üst seviyede tutan Sweet Selfie’yle hayatınıza yeni bir renk katın.

İnstagram hesabınızda paylaşacağınız fotoğraflar için kesme işlemi yapmanıza gerek kalmadan ve kolaj için size en iyi olanı sunan, selfie çekmek için dizayn edilmiş uygulamayla, ekrana yansıyan kaliteden asla ödün vermezsiniz.

Birbirinden özel 7 büyüleyici kamera lensi, en güzel kareyi yakalamanız için düşünülmüş zamanlayıcı ve rötuş olayına son veren bu platformda emsalsiz fotoğraflarınızla, sosyal medyanın yeni fenomeni siz olabilirsiniz. Retrica uygulamasına alternatif olabilecek bu uygulamayı aşağıdaki butonu kullanarak indirebilirsiniz.

Otomatik yüz tanıma, gerçekçi saç ve makyaj gibi pek çok cazip gelen özelliklerle selfie çekmek için sitemizi ziyaret edin ve bu uygulamayla deneme çekimleri yapmaya başlayın. Android cihazlarınızda Retrica uygulamasını kullanmak için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Posted in Alternatif Uygulamalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*